Recent Posts

Jak najprościej opisać 'Krasnoludzkie Opowieści'? Kanał na YouTube z różnymi materiałami z gier komputerowych z naciskiem na dobry content i e-sport. Ale to nic konkretnego Wam nie mówi.

Cała idea tego, co robimy to wspólna zabawa. Chodzi o to, żeby mieć z Wami bezpośredni kontakt i razem tworzyć coś, co po prostu dobrze się ogląda. Cała idea 'Krasnoludzkich' to dobry jakościowo materiał, który jest dedykowany bezpośrednio do Was. Nie chcemy się zupełnie odłączać od naszego odbiorcy i nagrywać, bo 'może Wam się spodoba'. To Wy w dużym stopniu decydujecie o tym, co będzie się pojawiało na kanale. Oczywiście w miarę naszej tolerancji :) Wspólnie wybieramy, jakie gry chcecie oglądać i w jakiej formie mamy dostarczać Wam materiał. Mam nadzieję, że to dobry business-plan na dłuższą metę.

Teraz może wypadałoby wspomnieć o tym, co nas wyróżnia od innych kanałów Let's Play. Przede wszystkim to, że nie jesteśmy kanałem Let's Play :). Gdy zaczynałem tworzyć KO, chciałem dostarczyć jak najwięcej materiału, z jak największej ilości gier. Po ponad roku czasu zrozumiałem, że to bardzo zły pomysł. W KO zależy nam, żeby dostarczyć Wam jak najwięcej rozrywki w dobrym formacie. Śmiech, dystans i pokrętne poczucie humoru, zawarte w przystępnym medium. I na dobrą sprawę do tego wszystko się sprowadza - oglądając nasze filmiki możecie mieć pewność, że nie będzie to nudny dziennik z gry. To nie ta bajka. Komentarz e-sportowy, a może z czasem i poradniki, natomiast zdecydowanie zero tolerancji dla pustych filmików ;)

Także, Drogi Widzu! Jeżeli masz trochę dystansu do tego, co robisz przed komputerem i chcesz pooglądać jak grają najlepsi (w przypadku, kiedy komentujemy czyjeś gry) kanał 'Krasnoludzkie Opowieści'jest dla Ciebie. Do tego nie zapomnij oceniać, komentować i subskrybować! :)

Autor: Krasnoludzkie Opowieści sobota, 17 grudnia 2011

0 komentarze

Prześlij komentarz